درباره ما

اجاره چی از ایده تا اجرا

 با توجه به سرعت روز افزون ورود عصر تکنولوژیک به زندگی روزمره ما و تاثیر لاینفک این ابر رسانه یعنی اینترنت بر زندگی عادی ما ، داشتن یک تامل سازنده و مثبت با این شبکه عظیم ارتباطی بهترین تصمیمی است که می توان در روبه رو شدن با این پدیده گرفت.

 امروزه شاهد به وجود آمدن کسب و کارها و تجارت های هستیم که روی بستر اینترنت شروع به ارائه خدمات به افراد نموده اند. ولی در این بین هنوز می توان به صورت واضح کمبود بسیاری از کسب و کارهای سنتی را در این میان حس کرد . مسلما با وجود یک جمعیت 80 میلیون نفری بسیاری از خدمات باید به سمت استفاده از بستر اینترنت روی بیاورند.

در این میان من و گروه اجاره چی نیز از این دق دقه که همانا ارائه خدمات بهتر برای همه مردم کشور عزیزمان بوده ، فارق نبوده و در تلاش برای ساخت پلتفرم های جامع ارائه خدمات بوده ایم.

اجاره چی نیز متولد شده از اندیشیدن به کمبود های موجود در خدمات مبنی بر بستر اینترنت میباشد که با تلاش شبانه روزی و 2 ساله گروه ما به ثمر نشسته. ما در زمان تصمیم به ساخت این پروژه موارد زیادی را مد نظر داشته ایم که اصلی ترین آن ایجاد فرهنگ اجاره دادن و اجاره گرفتن به جای خرید و فروش کالا بوده است.

شما به راحتی می توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را به جای آنکه خریداری کنید و یا بفروشید ، اجاره دهید و اجاره کنید. امروزه با توجه به نیازهای مقطعی بعضی از کالا ها و خدمات شما به راحتی می توانید از طریق پلتفرم اجاره چی خدمات و یا کالای مورد نظر خود را اجاره دهید و یا اجاره کنید.

با توجه به اینکه ما در اول مسیر راه اندازی این پلتفرم هستیم ، حمایت بی دریغ شما عزیزان و کاربران گرامی می تواند ما را در ادامه این مسیر و رشد و شکوفایی این نمونه از خدمات ما را یاری دهد.

 

 بسیار امیدوار هستیم که با یاری شما کاربران گرامی قدم مهم و جدیدی در ارائه خدمات نوین اجاره وسایل و خدمات را بتوانیم برداریم.

 

با تشکر از همدلی یکایک شما عزیزان

علیرضا بنایی